Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 500g

405 

Popis

Káva z oblasti Cabo Verde a nadmořské výšky 950-1150 m.n.m.. 
Naturálně zpracovaná 100% Arabika odrůd Catuai a Mundo Novo se skóre 83 bodů.
Luhačovická káva, pražená v lázních Luhačovice.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 500g

Cena za Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 500g je 405 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Brazílie – Ponto Alegre „Luhačovická káva“ edice města Luhačovice Balení 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 948-1185.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na espresso - Zrnková káva na espresso - chuťový zážitek plný intenzity a aroma. Ponořte se do světa kávy s nejlepšími zrnky z celého světa a užijte si dokonalou kávovou chuť v každé šálku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z kávy. Podobné produkty: Honduras – Maria Delfina Mancia Balení 125g, Tanzánie – Blackburn Estate Balení 1kg, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Moderní espresso – espresso oslavující aciditu, Espresso směs 80/20 Balení 500g