BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“

190 

Katalogové číslo: 5179 Kategorie:
Značka: BWT

Popis

1 strana se nasadí na Besthead Flex a druhá koncovka je se závitem 3/4

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“

Cena za BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“ je 190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“ dozvědět více informací?

Ano můžete. BWT Koleno 90° FLEX x M 3/4“ – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5179.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství - Příslušenství - malé kousky, které dokáží udělat velký rozdíl. Zde naleznete vše od módních doplňků až po praktické gadgety, které usnadní váš každodenní život. Vyberte si z naší široké nabídky a udělejte svůj život ještě stylovější a pohodlnější! Podobné produkty: BWT Připojovací hadice DN 8, 1.5 m, FLEX koleno 90°, převlečná matice FM 3/8“, BWT Besthead Standard 3/8“, Tlaková flexi hadička FF 3/8″ x 1/2″ Varianta 200 cm, BWT Protector mini C/R ½“ 30 μm