BWT Lahev 600 ml

390 

Katalogové číslo: 5348 Kategorie:
Značka: BWT

Popis

Infuzní láhev na nápoje o objemu 600 ml od značky BWT. Láhev je vybavena funkcí infuze, což umožňuje přidávat do nápojů ovoce, bylinky nebo jiné přísady. Vodotěsný design a praktický popruh na zápěstí umožňují snadné přenášení láhve kdekoli jste. Ideální pro zdravý životní styl a udržení hydratace během cvičení nebo v práci.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BWT Lahev 600 ml

Cena za BWT Lahev 600 ml je 390 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BWT Lahev 600 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. BWT Lahev 600 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5348.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Cestovní lahve na vodu - Vydejte se na cesty s našimi praktickými cestovními lahvemi na vodu a užijte si svůj oblíbený nápoj kdykoliv a kdekoliv bez zbytečného plýtvání plastovými lahvemi. Podobné produkty: Kinto Day Off termoska řůžová 500 ml, Kinto Day Off termoska šedá 500 ml, Kinto Active termoska černá 600 ml, MiiR Narrow Mouth Bottle White 680 ml