BWT redukce FM 3/4“ x M 3/8“ (plast)

190 

Katalogové číslo: 5187 Kategorie:
Značka: BWT

Popis

Gumová redukce FM 3/4 x M 3/8.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí BWT redukce FM 3/4“ x M 3/8“ (plast)

Cena za BWT redukce FM 3/4“ x M 3/8“ (plast) je 190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o BWT redukce FM 3/4“ x M 3/8“ (plast) dozvědět více informací?

Ano můžete. BWT redukce FM 3/4“ x M 3/8“ (plast) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5187.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější příslušenství - Příslušenství - malé kousky, které dokáží udělat velký rozdíl. Zde naleznete vše od módních doplňků až po praktické gadgety, které usnadní váš každodenní život. Vyberte si z naší široké nabídky a udělejte svůj život ještě stylovější a pohodlnější! Podobné produkty: BWT Koleno 90° FLEX x M 1/2“, Tlaková flexi hadička FF 3/8″ x 3/8″ Varianta 50 cm, BWT AQA monitor s LCD displejem, BWT Připojovací hadice DN 8, 1.5 m, s uzavíracím kohoutem, FLEX koleno 90°, převlečná matice FM 3/8“