Cafelat Small Tubbi odklepávač černý

990 

Katalogové číslo: 5282 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Cafelat

Popis

Cafelat Small Tubbi má ideální velikost pro domácí uživatele, kterým pomůže s likvidací kávy. Jeho vývoj trval více než rok a prošel mnoha prototypy, ale nakonec jsme se dočkali skvělého, a přitom velmi jednoduchého designu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafelat Small Tubbi odklepávač černý

Cena za Cafelat Small Tubbi odklepávač černý je 990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafelat Small Tubbi odklepávač černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafelat Small Tubbi odklepávač černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5282.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Odklepávače - Odklepávače - nezbytný pomocník při odstraňování nečistot a ucpaných odpadů v domácnosti. S těmito výkonnými nástroji se zbavíte problémů s rychlostí a efektivitou, a to vše bez nutnosti volání odborníků. Odklepávače jsou prostě nezbytností pro každého majitele domu či bytu! Podobné produkty: Rhinowares Deluxe odklepávač, Knock Grounds Cub 4 EM šuplíkový odklepávač, Lelit PLA360M odklepávač na kávu nerezový, Rhinowares Domestic odklepávač černý