Cafflano Go-Brew Ivory

905 

Katalogové číslo: 3750 Kategorie:
Značka: Cafflano

Popis

Cafflano Go-Brew je kombinací cestovní lahve a dripperu. Je přenosná, nepropustná, odolná a dostupná v různých barvách.  Ideální jako přenosný kávovar pro cestovatele – můžete ji použít, kdekoli chcete! Funguje také jako opakovaně použitelná, ekologická láhev.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafflano Go-Brew Ivory

Cena za Cafflano Go-Brew Ivory je 905 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafflano Go-Brew Ivory dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafflano Go-Brew Ivory – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3750.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Timemore Crystal Eye skleněný dripper 01 černý, Fellow Stagg X Pour-Over Set, Mizudashi Hario Coffee Pot (hnědý) 600ml,Kávovar na studenou kávu Hario Mizudashi 600ml, Espro Bloom Pour Over