Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek

2 495 

Katalogové číslo: 3760 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Cafflano

Popis

Krinder je nejnovější ruční mlýnek na kávu od společnosti Cafflano. Cenově nejdostupnější nerezový mlýnek, který umožňuje mletí kávy pro každý způsob přípravy. Ideální pro domácí použití i jako přenosný mlýnek.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek

Cena za Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek je 2495 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek dozvědět více informací?

Ano můžete. Cafflano Krinder Mint ruční mlýnek – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3760.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Timemore Chestnut ESP černý, 1Zpresso JE-Plus, Comandante náhradní ručka k mlýnku tmavá, Comandante C40 MK4 Nitro Blade Red Sonja