Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g

109 

Katalogové číslo: f574768d2a85 Kategorie:
Značka: GourmetKava

Popis

Avto je ručně sbíraný a strojově rolovaný čaj s hezkými jednolisty střední velikosti, mírně kroucené s malým množstvím zlomků. Chuť je hutná a plná a přechází od medu, marcipánu až do čokoládových tónů. Velmi oblíbený čaj pro každodenní pití. Chuť: med, marcipán a čokoláda Původ: Kvenobani, Guria, Gruzie Hmotnost: 50 gramů Příprava čaje: Je na každém z vás, najděte si vlastní délku louhování (extrakce), tak aby vám čaj chutnal. Čaje doporučujeme připravovat cca 5g na více nálevu (6-8) v menším objemu 100-200ml s kratší dobou extrakce, kdy můžete začínat například na 20s-40s a končit v řádu několika minut. Teplotu vody můžete volit při prvním zalití kolem 80C, druhý 90C a další postupně k 100C. Dávejte pozor, aby čaj nebyl trpký = přelouhovaný. Čaj lze také připravovat na 1 nálev do konve, například 0,5 l, 5-7 g, 100°C, 5-8 min.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g

Cena za Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g je 109 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj černý Avto Gruzie 50g,Čaj černý Avto Gruzie 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód f574768d2a85.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Čaj Cotecho BIO Zelený čaj 30 g,Čaj Cotecho BIO Zelený čaj 30 g, Prana Chai Original Blend 1kg, Eliya Ceylon FBOP Ex Sp Rathnapura – černý čaj sypaný 70 g, Eliya Citronová tráva – bylinný čaj sypaný 60 g