Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g,Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g

135 

Katalogové číslo: 7790710000331 Kategorie:
Značka: CBSé

Popis

Yerba Maté CBSé Energia Guarana obsahuje Guaranu, jejíž léčivou sílu objevili Indové. Guarana díky svým povzbudivým účinkům snižuje únavu, pomáhá udržovat pozornost a bdělost, zvyšuje mozkovou aktivitu, zlepšuje paměť, také funguje jako diuretikum, chrání játra, pozitivně působí na střevní potíže. Ideální zdroj energie v náročnějších časech 🙂 Chuť: jemná, nasládláAroma: kořenité, kouřovéHmotnost: 500gPůvod: ArgentinaSložení: listy a stonky Yerba mate (63 %), Lippia turbinata (35,98 %), keř citronu (0,5 %), extrakt guarany (0,22 %), příchuť guarany (0,03 %), kouřBezlepkový produktDoporučená příprava: množství 10g – 20g zalijeme 80°C vodou. Pijeme z kalabasy bombillou, nebo louhujeme pět minut. Doporučené připravované množství: 0,5l. Jak připravit Yerba maté? Vše jsme pro vás sepsali v článku Příprava Yerba maté v kalabase.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g,Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g

Cena za Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g,Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g,Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g,Yerba Maté CBSé Energia Guarana 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 7790710000331.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Čaj bílý Silver needles Keňa 50g,Čaj bílý Silver needles Keňa 50g, Yerba Maté Bombilla Bambus,Bombilla Bambus, Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g, Povzbudí tě sypaný konopný čaj