Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g

255 

Katalogové číslo: 24f875023d71 Kategorie:
Značka: GourmetKava

Popis

Čaj dostal své jméno Rhino po své barvě připomínající jednorožce. Čajovníky rostou v okolí Mt. Kenya ve výšce 2400 metrů nad mořem. Produkce je omezená pouze na 100 kg ročně. Listy jsou pravidelné a dlouhé s množstvím zlatých tipsů, které nálevu dodávají zlatavou barvu. Nálev lehce červený. Chuť: med, karamel, lískové oříšky Původ: oblast Mt. Kenya, Keňa Hmotnost: 50 gramů Příprava čaje: Je na každém z vás, najděte si vlastní délku louhování (extrakce), tak aby vám čaj chutnal. Čaje doporučujeme připravovat cca 5g na více nálevu (6-8) v menším objemu 100-200ml s kratší dobou extrakce, kdy můžete začínat například na 20s-40s a končit v řádu několika minut. Teplotu vody můžete volit při prvním zalití kolem 80C, druhý 90C a další postupně k 100C. Dávejte pozor, aby čaj nebyl trpký = přelouhovaný. Čaj lze také připravovat na 1 nálev do konve, například 0,5 l, 5-7 g, 100°C, 5-8 min.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g

Cena za Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g je 255 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 24f875023d71.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Konopné osvěžení sypaný konopný čaj, Eliya Earl Grey 20 x 2g, Prana Chai Original Blend 1kg, Konopná láska sypaný konopný čaj