Yerba Maté Pajarito 500g,Yerba Maté Pajarito 500g

140 

Katalogové číslo: 7840013000023 Kategorie:
Značka: Pajarito

Popis

Yerba maté Pajarito ( španělsky ,,ptáček“ ) pochází z okolí města Itapua. V Paraguayi je yerba maté považována za národní bohatství a má dlouholetou tradici. Sklízí se tradičním způsobem. Listy jsou skladovány po dobu 20 měsíců. V podstatě jde o proces přirozeného stárnutí, při kterém maté získává své vlastnosti, chuť a barvu. Skladování je jedním z nejdůležitějších momentů při výrobě Yerba maté, protože právě při něm získává svou charakteristickou chuť a barvu. Nálev je hutný a tmavý. Pokud chcete poznat pravou chuť Yerba maté, tak je Pajarito správná volba. Chuť: intenzivní, hutnáAroma: pražené, kouřovéHmotnost: 500gPůvod: ParaguaySložení: listy a stonky Yerba mate, kouř Bezlepkový produkt Doporučená příprava: množství 10g – 20g zalijeme 80°C vodou. Pijeme z kalabasy bombillou nebo louhujeme pět minut (můžeme použít např. frenchpress). Doporučené připravované množství: 0,5l. Jak připravit Yerba maté? Vše jsme pro vás sepsali v článku Příprava Yerba maté v kalabase.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Yerba Maté Pajarito 500g,Yerba Maté Pajarito 500g

Cena za Yerba Maté Pajarito 500g,Yerba Maté Pajarito 500g je 140 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Yerba Maté Pajarito 500g,Yerba Maté Pajarito 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Yerba Maté Pajarito 500g,Yerba Maté Pajarito 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 7840013000023.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Eliya Body Cleanse – bylinná směs – sypaný čaj 70 g, Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g, Luhačovický čaj pro chvíle pohody sypaný, Eliya čaj broskev 20 x 2 g