Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g

69 

Katalogové číslo: 47f64b02cc97 Kategorie:
Značka: Cotécho

Popis

Aromatický nápoj s nádechem citrusů. Dokonalý způsob, jak osvěžit vaše smysly. Jak připravit: použijte 1 čajový sáček na osobu na šálek. Čerstvě převařenou vodu nalijte do šálku a louhujte 3-4 minuty, podle chuti oslaďte. Balení obsahuje: 1,5g sáčky čaje (30 g).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g

Cena za Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g je 69 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g,Čaj Cotecho BIO Earl Grey 30 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 47f64b02cc97.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g, Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g,Čaj černý Darjeeling Finest Simon Lévelt BIO 40g, Čaj zelený Victoria Green Itumbe 50g (Keňa),Čaj zelený Victoria Green Itumbe Keňa 50g, Eliya Body Cleanse bylinný čaj 20 x 2g