Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg

290 

Katalogové číslo: 7792710000175 Kategorie:
Značka: Amanda

Popis

Yerba Mate Amanda se zrodila v roce 1900, kdy se rodina osadníků z Polska přestěhovala do argentinské provincie Misiones a začala pěstovat yerba maté. Plantáže Amanda patří k nejstarším v zemi a nacházejí se v zemědělské oblasti la Cachuera poblíž města Apóstoles (Misiones), které je známé jako národní hlavní město yerba maté. Amanda je tradiční yerba, která se vyrábí ze stonků a má jemnou chuť. Tento produkt doporučujeme pro začátečníky s maté. Tento výrobek neobsahuje lepek (vhodný pro celiaky).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg

Cena za Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg je 290 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg,Yerba Maté Amanda Traditional 1 kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 7792710000175.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g, Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g, Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g,Čaj Cotecho BIO English Breakfast 30 g, Eliya Ceylon FBOP Ex Sp Rathnapura – černý čaj sypaný 70 g