Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt 90 g,Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt BIO 90 g

149 

Katalogové číslo: 0aa64adbaac1 Kategorie:

Popis

Čaj Earl Grey je nejslavnější ochucený čaj na světě. Je ovoněný olejem bergamotu. Příprava: Teplota vody:100 ° C Doba louhování: 4 minuty Množství:2g čaje na šálek Chuť: kořeněná, svěží, citronová

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt 90 g,Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt BIO 90 g

Cena za Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt 90 g,Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt BIO 90 g je 149 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt 90 g,Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt BIO 90 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt 90 g,Čaj sypaný černý Earl Grey Simon Lévelt BIO 90 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 0aa64adbaac1.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Čaj černý Rhino Keňa 50g,Čaj černý Rhino Keňa 50g, Yerba Maté Pajarito 250g,Yerba Maté Pajarito 250g, Kouzelné chvíle sypaný čaj, Buď zdráv sypaný čaj