Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g

159 

Katalogové číslo: 4691 Kategorie:
Značka: Eliya

Popis

Černý cejlonský čaj v kombinaci s exotickým mangem zanechává na jazyku jemnou nasládlou stopu v nálevu zlatavé barvy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g

Cena za Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g je 159 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Eliya Ceylon black s mangem – černý čaj sypaný 70 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4691.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Povzbudí tě sypaný konopný čaj, Eliya černý čaj jahody s vanilkou 20 x 2 g, Usměváček sypaný čaj, Eliya Earl Grey 20 x 2g