Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g

79 

Katalogové číslo: 8711138671667 Kategorie:

Popis

Chutný a všestranně zdravý nápoj včetně těch nejdůležitějších antioxidantů. Příprava: použijte 1 čajový sáček pro jednu osobu. Do šálku nalijte čerstvě převařenou vodu o teplotě 80°C a louhujte 3 minuty, podle chuti oslaďte. Balení obsahuje: 20x 1,75g sáčky čaje (35 g).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g

Cena za Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g je 79 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g dozvědět více informací?

Ano můžete. Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g,Čaj zelený s jasmínem Simon Lévelt BIO 35g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 8711138671667.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čaje - V naší kategorii čajů najdete širokou škálu lahodných a aromatických druhů, které vás okouzlí svými chuťovými kombinacemi a přinesou vám uklidňující momenty relaxace. Vyberte si z naší nabídky tradičních čajů, exotických směsí a nových trendů a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro své smysly. Podobné produkty: Čaj ajurvédský DETOX 27g,Čaj ajurvédský DETOX 27g, Eliya Yoga blend bylinný čaj 20 x 2 g, Letní zahrádka sypaný čaj, Prana Chai Original Blend 250g