Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g

135 

Katalogové číslo: 722777648888 Kategorie:

Popis

"Boby jsme zakoupili my u farmáře seňora Felipe, nechali v jeho malé výrobně zpracovat a ručně vyrobit tabulky čokolády. Kakao Criollo je původní málo plodná odrůda, zato velmi aromatická. V Peru je jen málo farmářů, kteří Cacao criollo pěstují, právě pro jeho malý výnos. My nakupujeme boby criolla od malých farmářů nedaleko Pucallpy, kde se kakau dobře daří. Boby pochází z malé plantáže. Strom této odrůdy nese nejkvalitnější plody, ale je méně plodný a představuje malý podíl ve světové produkci. Pozná se podle kulatých a mírně plochých semen, jež bez fermentace mají lehce fialovou a bílou barvu. Je to kakao s ovocnou vůní s tóny ořechů a lehce hořké, ale rafinované. Je používáno pro nejkvalitnější čokolády. S touto odrůdou se připravují některé z nejlepších čokolád a další gurmánské výrobky". Příprava: 20 g / 150 ml / 1 porce – chvíli povařit a míchat. Nápady k použití: Přivede se k varu 1 l vody, 1/4 tabulky kakaové hmoty, 2 hřebíčky a asi kousek skořice, cukr dle chuti a na mírném ohni se vaří cca 7-10min., potom přidáte mléko dle chuti a chvilku provaříte. Můžete použít třeba i na výrobu domácí čokolády, nastrouhat do Müsli, na pečení. Nedá se ovšem jen přelít vařící vodou, musí se opravdu povařit, jinak se nespojí a na povrchu vám budou plavat kousky. Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 628,8 kcalsacharidy 11,85 gz toho cukry 1,54 gtuky 55,37 gz toho nasycené mastné kyseliny 28,745 gbílkoviny 13,29 gvláknina 14,94 gsodík 7,9 mg/kg Další zajímavosti: Kakao Criollo v čisté kvalitě se nedá koupit tak snadno, protože do něj farmáři obvykle přidávají podíl bobů odrůdy Trinitario, která má vyšší výnos. Toto Cacao criollo není tak tmavé, protože se nezpracovává při vysokých teplotách, aby neztratilo svou přirozenou vůni a chuť.Kakao neobsahuje žádné pesticidy a žádné uměle přidané látky! Tabulka nese označení La Ruta Alternativa – tento výrobek patří mezi 50 vybraných produktů, jež jsou zařazeny v programu organizace Devida – Národní komise pro rozvoj a život bez drog. Vybrané farmářské rodiny se rozhodly podporovat rozvoj komunity proti hrozbě nezákonného obchodu s drogami. Například tedy místo drog – kakao. Cílem organizace Devida je touto alternativní cestou přiblížit farmářské rodiny zákazníkům celého světa a nabídnout podporu prodeje jejich produktů. Zároveň podporuje udržitelný rozvoj v oblastech ovlivněných kokou. Farmářské rodiny se rozhodly dobrovolně spolupracovat s touto organizací a zapojit se do Ruta Alternativa". Upozornění: Uchovávejte v chladu, suchu a temnu. Pasta není zbavena kakaového másla, proto se prosím nelekejte "mastných ok" na nápoji. Na povrchu tabulky se vykresluje tuk, změna barvy není na závadu. Při přípravě kakaa se tuk rozpustí a vznikne konzistentní napoj. Kakao nestačí zalít horkou vodou, musí se chviličku povařit.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g

Cena za Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g je 135 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g dozvědět více informací?

Ano můžete. Ceremoniální kakao Criollo hmota 90g,Ceremoniální kakao Criollo hmota 90 g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 722777648888.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Troubelice hořká 83%, 45g,Čokoláda Troubelice hořká 83%, 45g, Ajala Pražené kakaové boby Nikaragua O’payo, Ajala Čoko Zob – lískové oříšky v čokoládě 150 g, Hořká čokoláda 70% s mandlemi