Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml

545 

Katalogové číslo: 3773 Kategorie:
Značka: Chemex

Popis

Pokud milujete kávovary Chemex a vše, co k nim patří, tento hrnek se skleněnou rukojetí vás ohromí! Svým tvarem totiž připomíná legendární kávovar Chemex a spolu s ním tak tvoří perfektní duo.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml

Cena za Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml je 545 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Chemex CM skleněný šálek s rukojetí 300 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3773.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Mug 320 ml bílý, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml růžový, Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový, Fellow Joey Mug Black 240 ml černý