Origami Sensory Flavor Cup růžový

559 

Katalogové číslo: 4558 Kategorie:
Značka: Origami

Popis

Speciální hrnek, vyroben v Japonsku, byl vyvinut společně s mistrem World Brewers Cup 2019 – Du Jianingem. Díky jeho tvaru se maximalizuje aroma kávy a zúžená vrchní část zachycuje stoupající vůni.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Origami Sensory Flavor Cup růžový

Cena za Origami Sensory Flavor Cup růžový je 559 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Origami Sensory Flavor Cup růžový dozvědět více informací?

Ano můžete. Origami Sensory Flavor Cup růžový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4558.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Hrnky na filtrovanou kávu - Rozkošně si dopřejte svůj oblíbený šálek kávy s naší širokou nabídkou hrnků na filtrovanou kávu. Vyberte si z našich stylových designů a užijte si každého doušku vaší oblíbené kávy. Podobné produkty: Origami Aroma Mug 320 ml tyrkysový, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml červený, Origami Aroma Barrel Cup 320 ml žlutý, Hario V60 šálek 300 ml