Chemex s rukojetí 6

1 440 

Katalogové číslo: 3769 Kategorie:
Značka: Chemex

Popis

V tomto netradičním modelu kávovaru značky Chemex byl klasický dřevěný střed nahrazen skleněnou rukojetí. Je vyroben z kvalitního neporézního borosilikátového skla, které neabsorbuje pachy ani zbytky chemikálií, čímž zajistí dokonalou chuť vaší výběrové kávy. Vhodný pro přípravu 6 šálků kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chemex s rukojetí 6

Cena za Chemex s rukojetí 6 je 1440 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Chemex s rukojetí 6 dozvědět více informací?

Ano můžete. Chemex s rukojetí 6 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3769.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Chemex - Chemex - kategorie pro milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat dokonalou chuť a aroma svého oblíbeného nápoje. V této kategorii najdete kvalitní kávovary a filtry pro přípravu kávy pomocí metody Chemex, která zaručuje dokonalou extrakci chuti a vůně. Zážitek z každé šálky kávy bude nezapomenutelný. Podobné produkty: Chemex Classic 10, Chemex s rukojetí 8, Chemex CM-1C Classic 3 šálky kávy, Chemex Skleněná zátka