Coffee Bike – barevný

254 100 

Katalogové číslo: 3179 Kategorie:

Popis

Připravený coffee bike v barevném stylu, jen dojet na místo a můžete začít prodávat kávu. Toužíte vydělávat prodejem kávy? Tahle pojízdná kavárna je nízkonákladové řešení vašeho přání o kávovém businessu. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Coffee Bike – barevný

Cena za Coffee Bike – barevný je 254100 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Coffee Bike – barevný dozvědět více informací?

Ano můžete. Coffee Bike – barevný – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3179.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Pojízdná kavárna - Pojďte si vychutnat šálek kávy nebo svěží limonádu v naší pojízdné kavárně, která Vám přijede až pod nos! S námi si můžete vychutnat kávu kdekoliv a kdykoliv, stačí si jen zavolat. Podobné produkty: Coffee truck Piaggio, Coffee Bike – dřevěný, Transportní přívěs na Coffee Bike