Transportní přívěs na Coffee Bike

283 500 

Katalogové číslo: 3180 Kategorie:

Popis

Nákladní přívěs pro transport pojízdné kavárny typu coffee bike. Náprava s brzdami poslouží při přemisťování vaší mobilní kavárny na delší vzdálenosti a také pro dočasnou úschovu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Transportní přívěs na Coffee Bike

Cena za Transportní přívěs na Coffee Bike je 283500 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Transportní přívěs na Coffee Bike dozvědět více informací?

Ano můžete. Transportní přívěs na Coffee Bike – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3180.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Pojízdná kavárna - Pojďte si vychutnat šálek kávy nebo svěží limonádu v naší pojízdné kavárně, která Vám přijede až pod nos! S námi si můžete vychutnat kávu kdekoliv a kdykoliv, stačí si jen zavolat. Podobné produkty: Coffee Bike – dřevěný, Coffee Bike – barevný, Coffee truck Piaggio