Mléčná čokoláda 40% s malinami

120 

Katalogové číslo: 1066 Kategorie:

Popis

Lahodná čokoláda s malinami, která je díky své úžasně jemné mléčné chuti ideální pro příznivce mléčných čokolád. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Mléčná čokoláda 40% s malinami

Cena za Mléčná čokoláda 40% s malinami je 120 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Mléčná čokoláda 40% s malinami dozvědět více informací?

Ano můžete. Mléčná čokoláda 40% s malinami – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1066.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoláda - Vstupte do světa sladkých výzev a objevte nekonečné možnosti, které nabízí čokoláda. U nás najdete ty nejvzácnější druhy z celého světa, které vás okouzlí svými chutěmi a vůněmi. Ponořte se do víru čokoládových fantazií a nechte se unést do světa sladkých snů. Podobné produkty: Čokoláda Jordis Blend 100% 50g,Čokoláda Jordis Blend 100% 50g, Melitta smetana 1 kg, Čokoláda Ajala horká – Elixír 250g,Čokoláda Ajala horká – Elixír 250 g, Čokoláda Michel Cluizel Grand Noir 85%,Čokoláda Michel Cluizel Arcango Grand Noir 85%