ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY JAVA ORIGIN MLÉČNÁ 34%, 500g

488 

Katalogové číslo: 11480500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Chcete si udělat hezké ráno? Voňavé, klidné, sladké? Není nic snadnějšího. Ohřejte hrnek mléka, klidně sójového, makového nebo mandlového, a vhoďte do něj pár čokoládových čoček. Pokud vyberete ty z jávského kakaa, dočkáte se nápoje oblažujícího tělo i mysl. Ostrov plný sopek a budhistických chrámů vyváží do světa čokoládu doslova excelentní. Takovou, která rozjasní každý den.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY JAVA ORIGIN MLÉČNÁ 34%, 500g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY JAVA ORIGIN MLÉČNÁ 34%, 500g je 488 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY JAVA ORIGIN MLÉČNÁ 34%, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY JAVA ORIGIN MLÉČNÁ 34%, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11480500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY MADAGASKAR ORIGIN 69,4%, 50g, ČERVENÉ ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY 47,3% – červená čokoláda, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 1000g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SAINT DOMINIGUE ORIGIN 70%, 1000g