ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 100g

122 

Katalogové číslo: 15770100 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Žádný recept na poctivý nugát se neobejde bez čokolády, ořechů a másla. Přesně tyhle ingredience obsahují čokoládové čočky Nugát vyrobené podle tradiční italské receptury, která zvláště oříšky nešetří. Luxusní varianta čokolády vhodné k přípravě nápojů, cukrovinek nebo dezertů vám učaruje na první ochutnání. Díky kvalitním surovinám, pečlivé přípravě, správnému skladování a balení s láskou ke všemu dobrému.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 100g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 100g je 122 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 100g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY NUGÁT 32%, 100g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15770100.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Bílá čokoláda s lyofilizovanou maracujou, 500g, Mléčná čokoláda s kávou, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU LOS BEJUCOS 46% DOMINICANA, 50g, ČERVENÉ ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY 47,3% – červená čokoláda, 50g