ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g

616 

Katalogové číslo: 11580500 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Peru a kakao, to je jako Francie a víno nebo Austrálie a klokani. V peruánských Andách rostou kakaovníky tisíce let. Odkdy přesně patřily kakaové boby, případně kakao do jídelníčku dávných Aztéků a Inků se můžeme pouze dohadovat. Jisté je, že čokoláda z Peru patří k nejžádanějším. Vyznačuje se vysokým podílem kakaové sušiny a podmanivou hořko-sladkou chutí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g je 616 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11580500.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Bílá čokoláda s lyofilizovanou maracujou, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 61%, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PAPUA NOVA GUINEA ORIGIN MLÉČNÁ 37%, 1000g