ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g

231 

Katalogové číslo: 15750250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Podle statistik připadá na každou osobu planety více než půl kila čokolády ročně. Nejvíc mlsají Švýcaři a Belgičané, jak jinak. Jejich čokoládové pralinky, chipsy, krémy, lízátka nebo plněné bonbony mají jméno na celém světě. Kolik z čokoholiků si dopřává neotřelé kombinace chutí, není tak zřejmé. Ovšem je zcela jisté, že se k nim brzy přidáte. Stačí ochutnat mléčnou čokoládu se slaným karamelem, a jste lapeni.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g je 231 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15750250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Bílá čokoláda s lyofilizovanými borůvkami, 50g, Mléčná čokoláda s kávou, 500g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY VENEZUELA ORIGIN 72%, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU LOS BEJUCOS 46% DOMINICANA, 1000g