ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g

389 

Katalogové číslo: 09920250 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Podlehl jí Casanova i madame du Barry. Milovali ji Aztékové. My jsme obdiv k čokoládě dotáhli k dokonalosti. Objevuje se nejen v nápojích, ale také potravinách, krémech, parfémech a kdovíkde ještě. Ponořte nosy do fascinující vůně, slízněte ze rtů hořkou lahodnost. Z čokoládových čoček dovezených z horké Tanzanie vyrobíte, nač si vzpomenete.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g je 389 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TANZANIE ORIGIN 75%, 250g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 09920250.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Čokoládové čočky bílé s jogurtem, 100g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY EKVÁDOR ORIGIN 76%, 100g, Mléčná čokoláda s kávou, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU LOS BEJUCOS 46% DOMINICANA, 100g