ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g

67 

Katalogové číslo: 17100050 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Vypravte se s námi do horkého Karibiku. Ostrova vodopádů, jeskyní a zelených kopců, ostrova plného divoké zvěře a usměvavých obyvatel. Karibské kakao proslulo svou jemností, je tedy jisté, že čokoládové čočky z Trinidadu budu vynikat právě mimořádně hebkou a sametovou chutí. V závěru si užijete i typickou kakaovou nahořklost. Přesně tak, jak to u nejkvalitnější čokolády s vysokým podílem kakaa očekáváte.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g

Cena za ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g je 67 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g dozvědět více informací?

Ano můžete. ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY TRINIDAD ORIGIN HOŘKÁ 72%, 50g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17100050.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokoládové čočky - Podobné produkty: Čokoládové čočky El Salvador Origin 65%, 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY SLANÝ KARAMEL , 250g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY GRAND CRU LOS BEJUCOS 46% DOMINICANA, 50g, ČOKOLÁDOVÉ ČOČKY PERU ORIGIN HOŘKÁ 80%, 250g