Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 2 – Čokolandia

519 

Katalogové číslo: 2603 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální sada mechanikova nářadí vyrobena z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukremulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Balení :  310x185x30

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 2 – Čokolandia

Cena za Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 2 – Čokolandia je 519 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 2 – Čokolandia dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoládové nářadí – mechanik sada č. 2 – Čokolandia – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2603.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládové nářadí – sada nářadí s velkými kleštěmi č. 2 – Čokolandia, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s kladivem č. 6 – Čokolandia, Čokoládové nářadí – Sada nářadí s pilovým kotoučem č. 2 – Čokolandia, Auro Chocolate Auro – Tmavá Čokoláda 64% s praženými kakaovými boby