Čokoládové nářadí – sada s kleštěmi v luxusním dřevěném balení – Čokolandia

999 

Katalogové číslo: 2434 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální sada čokoládového nářadí vyrobena z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa v luxusním dřevěném balení

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Čokoláda je zabalena v ručně vyráběném luxusním dřevěném balení.

Opravdu ze dřeva.
Ručně vyrobeno v České republice

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukremulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokoládové nářadí – sada s kleštěmi v luxusním dřevěném balení – Čokolandia

Cena za Čokoládové nářadí – sada s kleštěmi v luxusním dřevěném balení – Čokolandia je 999 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokoládové nářadí – sada s kleštěmi v luxusním dřevěném balení – Čokolandia dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokoládové nářadí – sada s kleštěmi v luxusním dřevěném balení – Čokolandia – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2434.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokoládové Harley motorky – Čokolandia, Čokolandia Čokoládová sada – Pro zamilované č. 4, Čokolandia Čokoládová sada – Velikonoce č. 1, Čokolandia Čokoládová sada – Baseball Velká