Čokolandia Vánoční rodinný set čokolád (4 ks)

1 585 

Katalogové číslo: 3001 Kategorie:
Značka: Čokolandia

Popis

Originální Vánoční set (4 ks) vyroben z vynikající čokolády s obsahem min. 58 % kakaa.

Ruční výroba. Každý kus je originál, proto může být barevně i váhově mírně odlišný

Složení: kakao min. 58 %, kakaové máslo, cukr, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka, barveno: E555, E551, E172, E132, E110, E129. Barviva E110 a E129 mohou ovlivnit činnost a pozornost dětí.

BEZ LEPKU
BEZ LAKTÓZY

Alergeny: sójový lecitin

Naše čokoláda je bez lepku a přidaných tuků

Velikost jednoho balení: 200x120x30 mm 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čokolandia Vánoční rodinný set čokolád (4 ks)

Cena za Čokolandia Vánoční rodinný set čokolád (4 ks) je 1585 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Čokolandia Vánoční rodinný set čokolád (4 ks) dozvědět více informací?

Ano můžete. Čokolandia Vánoční rodinný set čokolád (4 ks) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3001.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Georgia Ramon Tmavá čokoláda 70% s vločkami mořské soli BIO, Čokolandia Čokoládové nářadí – auto sada Mercedes, Čokoládová sada – Batole (bronzová) – Čokolandia, Čokolandia Nissan – Čokoládový znak