Comandante Big Joe Knob Black

435 

Katalogové číslo: 3803 Kategorie:
Značka: Comandante

Popis

Náhradní rukojeť Big Joe pro mlýnek Comandante C40 MK3. Vyrobeno z přírodního dubového dřeva, voskované. Průměr: 55 mm.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante Big Joe Knob Black

Cena za Comandante Big Joe Knob Black je 435 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante Big Joe Knob Black dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante Big Joe Knob Black – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 3803.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejprodávanější náhradní díly - Všechny náhradní díly na jednom místě - u nás najdete vše, co potřebujete k opravě vašeho stroje nebo vozu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a užijte si bezproblémovou jízdu či práci díky kvalitním náhradním dílům. Podobné produkty: Nuova Simonelli D8 Gumová ochrana na parní trysku 05000002, IMS košík 6-9 g B681TH24.5E, Comandante Barista Brush 2 Oak, Nuova Simonelli Appia 2gr set údržby 6 měsíců