PB Šroubovák 80×7 mm

300 

Katalogové číslo: 5267 Kategorie:

Popis

Čtyřhraný šroubovák pro demontáž těsnění na hlavě kávovaru.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PB Šroubovák 80×7 mm

Cena za PB Šroubovák 80×7 mm je 300 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o PB Šroubovák 80×7 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. PB Šroubovák 80×7 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5267.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sítka a sprcha hlavy kávovaru - V této kategorii najdete vše, co potřebujete k tomu, aby váš kávovar fungoval jako nový! Od sítka pro dokonalé filtrování až po sprchu hlavy, která zajistí rovnoměrné rozložení vody pro dokonalou chuť vaší kávy. Zaručeně si u nás vyberete ten správný doplněk pro vaše oblíbené ranní nápoje. Podobné produkty: IMS sprcha RA200IM ø 57 mm, IMS sprcha CI200NT Ø 51,9 mm, IMS sprcha E61200NT ø 60 mm, IMS sprcha E61200IM ø 60 mm