Comandante X25 Trailmaster

5 990 

Katalogové číslo: 5070 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Značka: Comandante

Popis

Dokonalý mlýnek, který přežije vše. Třeba nedobrovolnou koupel. To je Comandante X25 Trailmaster v pískové barvě. Má perfektní mletí jako u všech Comandante mlýnků, k tomu užší a lehčí tělo odolné i vodě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Comandante X25 Trailmaster

Cena za Comandante X25 Trailmaster je 5990 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Comandante X25 Trailmaster dozvědět více informací?

Ano můžete. Comandante X25 Trailmaster – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5070.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční mlýnky na kávu - Podobné produkty: Timemore C3 černý, Barista Space ruční mlýnek na kávu černý, Comandante C40 Cestovní kufr černý, Loveramics Roasters – Hand grinder