Dárková degustační sada Střední Amerika

330 

Katalogové číslo: 11690000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Pět kávových lahůdek z vybraných středoamerických plantáží potěší šéfovou, tatínka i kamarádku. Kompilace sladkých, příjemně ovocných arabik, kterým nechybí tóny karamelu, oříšků nebo čokolády je přenese do divoké přírody a pod tropické slunce. Ochutnávat mohou podle libosti – z každého balíčku přichystají několik šálků báječné kávy.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárková degustační sada Střední Amerika

Cena za Dárková degustační sada Střední Amerika je 330 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárková degustační sada Střední Amerika dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárková degustační sada Střední Amerika – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11690000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové degustační balíčky káv - Podobné produkty: Dárková degustační sada Aromatizované kávy, Dárková degustační sada Bezkofeinové kávy, Dárková degustační sada Horké čokolády, Dárková degustační sada Robusta