Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – kešu

730 

Katalogové číslo: 5027 Kategorie:

Popis

Skvělý dárek pro všechny milovníky sladkých snídaní, brunchů a pro mlsné kafaře obecně. Kafíčko, zapečená kokosová hnízda a ořechové máslo z kešu. Kávovo-ořechová radost, jak se patří. Už víte, kdo si na ni smlsne?

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – kešu

Cena za Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – kešu je 730 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – kešu dozvědět více informací?

Ano můžete. Dárkový box: káva na espresso s ořechovým máslem – kešu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5027.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové balení - Objevte naše kouzelné dárkové balení, které dodá vašim dárkům tou správnou dávku elegance a originality. Vyberte si z naší široké nabídky balicích materiálů a vytvořte nezapomenutelný zážitek pro vaše blízké. Podobné produkty: Dárkový box: káva na espresso s čoko-ořechovým máslem, Dárek: Cascara, espresso a čokoláda, Dárek: Cascara, espresso a nibsy kešu, Dárek pro ženy