Definite Chocolate Definite – Tmavá 100%

100 

Katalogové číslo: 2197 Kategorie:

Popis

Definite – Tmavá 100%

Tmavá čokoláda se 100 % kakaa

Vegan, bez lepku, bez lecitinu, bez sóji.

Původ kakaových bobů: Zorzal, Dominikánská republika

Chuťové tóny: červené ovoce, černý čaj

Složení: BIO kakaové boby (100%)

Minimální trvanlivost: 31.3.2023

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Definite Chocolate Definite – Tmavá 100%

Cena za Definite Chocolate Definite – Tmavá 100% je 100 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Definite Chocolate Definite – Tmavá 100% dozvědět více informací?

Ano můžete. Definite Chocolate Definite – Tmavá 100% – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2197.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Čokolády - Podobné produkty: Čokolandia Čokoládová sada – Autobus, Čokolandia Čokoládová motorka Harley, Čokolandia Čokoládová sada – Rybář, A-Morin – tmavá čokoláda 63% s vavřínem