Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky

1 449 

Katalogové číslo: 4977642331730 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

U elegantního kávovaru Hario Woodneck Drip Pot se japonská firma Hario inspirovala tradiční přípravou filtrované kávy v Latinské Americe. V Kostarice se tato metoda nazývá chorreador a nikdy se neobejde bez dřevěné konstrukce a bavlněného filtru. Speciální bavlněný filtr na dřevěném držáku je součástí i Woodneck kávovaru a jde o zajímavou alternativu i pro ty, kdo nemají u dripperu rádi papírové filtry. Bavlněný filtr dokáže z kávy narozdíl od papírového propustit více olejů, a díky tomu má káva výraznější tělo. Látka má mnohem menší otvory narozdíl od papíru, proto bude extrakce o minutku dvě delší, výsledek však rozhodně stojí za to! Aby Vám filtr dobře sloužil, je potřeba zajistit, aby byl vždy čistý a vlhký. Jednoduše jej při nepoužívání ponořte do vody a strčte do lednice. Woodneck je vyroben z kvalitního tepluvzdorného skla v Hario kvalitě, a jak napovídá samotný název, "krk" kávovaru je doplněn o dřevěný korzet převázaný kůžičkou. Použití Hario Woodneck kávovaru je obdobné jako u klasických dripperů, až na bavlněný filtr a krásnou stylovou karafu, která jistě najde využití nejen na přípravu kávy. Pro dokonalé zalévání kávy doporučujeme i zde >>Hario Buono konvici 1,2l<<. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: sklo, kůže, dřevoObjem: 480 ml (4 šálky)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky

Cena za Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky je 1449 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky dozvědět více informací?

Ano můžete. Drip Pot Hario Woodneck DPW-3 480ml,Hario Woodneck DPW-3 Drip Pot na 4 šálky – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642331730.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Mr. Clever Dripper – Chytráček, Origami dripper S červený, Hario sada V60-02 Pour Over Kit plastový hnědý, Cafflano Go-Brew Black