Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml

579 

Katalogové číslo: 655729693127 Kategorie:
Značka: Kaffia

Popis

Překapávač Kaffia Kone vyniká jemným kovovým filtrem, ze kterého extrahovaná káva přetéká přímo do džbánu, ze kterého lze kávu rovnou servírovat. Jde o zajímavou alternativu i pro ty, kdo nemají u dripperu rádi papírové filtry, což bude jednak mnohem úspornější a také ekologičtější řešení. Kovový filtr také propustí víc jemných kávových olejů, než jiné filtry, a díky tomu má káva výraznější tělo. Použití drip pot je obdobné jako u klasických dripperů, až na kovový filtr a praktickou karafu, která jistě najde využití nejen na přípravu kávy. Pro dokonalé zalévání kávy doporučujeme i zde Hario Buono konvici 1,2l. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: žáruvzdorné sklo, nerezObjem: 550mlBarva skla: průhledná (i rukojeť)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml

Cena za Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml je 579 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml dozvědět více informací?

Ano můžete. Drip Pot Kaffia Kone 550ml,Drip Pot Kaffia Kone 550ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 655729693127.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario Skleněný Coffee Maker bílý, Hario V60-02 měděný VDPC-02CP, Dripper Kaffia Travel Foldable,Dripper Kaffia Travel Foldable, Hario V60-02 skleněný dripper bílý VDG-02W