Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-03T),Hario Dripper V60 (VD-03T) čirý, plastový

199 

Katalogové číslo: 4977642723030 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Elegantní a stylový plastový dripper Hario V60 z dílny japonské značky Hario se stane Vaším věrným pomocníkem, díky kterému bude příprava čerstvé filtrované kávy jednoduchá a se zaručeným výsledkem. Díky tomuto největšímu dripperu, který Hario vyrábí, budete moci svoje umění předvést před celou návštěvou. Zdravotní nezávadnost plastu je samozřejmostí, nemusíte se tak obávat, že by plast měnil chuť kávy. Naopak, díky plastu je dripper velice lehký a je tak oblíbený i pro použití na cestách. Spirálovitý vnitřek zajistí dokonalou extrakci kávy. Součástí balení je i plastová odměrka na kávu, rovněž v designu celé řady V60. Společně s drippem doporučujeme zakoupit i >>papírové filtry Hario<<. Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme i >>konvici na vodu Hario Buono<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný. Více o přípravě překapávané kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: plastBarva: čiráObjem: 1 – 6 šálkůRozměry: výška 15,7 cm, horní průměr 13,7 cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-03T),Hario Dripper V60 (VD-03T) čirý, plastový

Cena za Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-03T),Hario Dripper V60 (VD-03T) čirý, plastový je 199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-03T),Hario Dripper V60 (VD-03T) čirý, plastový dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Hario V60 plastový čirý (VD-03T),Hario Dripper V60 (VD-03T) čirý, plastový – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642723030.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Hario V60-02 keramický fialový + 40 filtrů VDC-02-PU-BB, Dripper Kaffia keramický 1-2 bílý,Keramický drip Kaffia 1-2 šálky bílý, Origami dripper S oranžový, Hario Skleněný Coffee Maker bílý