Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B)

449 

Katalogové číslo: 4977642724433 Kategorie:
Značka: Hario

Popis

Své dokonalé sklářské umění předvedla japonská firma Hario i mezi drippery. Výsledkem je elegantní skleněný dripper Hario V60-02. Stane se Vaším skvělým pomocníkem, díky kterému bude příprava filtrované kávy snadná a výsledek bude stát za to! Díky skleněnému provedení dochází k ještě lepšímu vedení tepla a káva si zachovává všechny své chutě a vůně. Spirálovitý vnitřek zajistí maximální extrakci. Součástí balení je i plastová odměrka na kávu. Ta svým designem zapadá do celé řady V60. Společně s drippem doporučujeme zakoupit i >>papírové filtry Hario<<. Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme i >>konvici na vodu Hario Buono<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný. Více o přípravě překapávané kávy za pomocí dripu se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: sklo, rukojeť je z plastuBarva: čirá, černý plastObjem: 2-4 šálkyRozměry: výška 9,5 cm, horní průměr 12,8 cm

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B)

Cena za Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B) je 449 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B) dozvědět více informací?

Ano můžete. Dripper Hario V60 skleněný černý (VDG-02B),Hario skleněný Dripper V60-02 (VDG-02B) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4977642724433.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční překapávače na kávu - S našimi ručními překapávači na kávu se stáváte skutečnými kouzelníky kávového světa! Užijte si nezapomenutelnou chuť a vůni čerstvé kávy připravené přesně podle vašich představ. Podobné produkty: Origami dripper M červený, Origami dripper S matně růžový, Hario V60 Drip-Assist Set, Dripper Hario V60 keramický černý KASUYA (KDC-02-B),Hario dripper V60-02 Kasuya Ceramic (KDC-02-B)