DŽEZVA NA KÁVU KAFFIA 110 – 120 ml

386 

Katalogové číslo: 12850000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Džezva je tradiční konvička na přípravu turecké kávy. Je vyrobená ručně z mědi.  Měď má vysokou tepelnou vodivost a byla po mnoha století preferována v kuchyni pro její bezpečnost a zdravé vaření. Vnitřní část konvičky je pocínovaná.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí DŽEZVA NA KÁVU KAFFIA 110 – 120 ml

Cena za DŽEZVA NA KÁVU KAFFIA 110 – 120 ml je 386 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o DŽEZVA NA KÁVU KAFFIA 110 – 120 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. DŽEZVA NA KÁVU KAFFIA 110 – 120 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 12850000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Džezvy -