ESPRESSO SIRUP LÍSKOVÝ OŘECH – 500 ml

258 

Katalogové číslo: 11590000 Kategorie:
Značka: Manu cafe

Popis

Káva s vůní čerstvých lískových ořechů je nápoj, kterému nemůžeme odolat. Zkuste si ho dopořát i Vy. Množství: 500 ml

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí ESPRESSO SIRUP LÍSKOVÝ OŘECH – 500 ml

Cena za ESPRESSO SIRUP LÍSKOVÝ OŘECH – 500 ml je 258 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o ESPRESSO SIRUP LÍSKOVÝ OŘECH – 500 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. ESPRESSO SIRUP LÍSKOVÝ OŘECH – 500 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 11590000.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Sirupy do kávy - Podobné produkty: ESPRESSO SIRUP VANILKA – 500 ml, Espresso sirup Čokoláda – 500 ml, Espresso sirup Růže – 500 ml, ESPRESSO SIRUP KARAMEL – 100 ml