Etiopie – Sidama, Mirado Grade 3 Balení 500g

560 

Popis

Zrnka tisíců mikro-pěstitelů kávy z proslulého regionu Sidama s něžným aroma a chutí tropického ovoce v šálku potvrzují jedinečnost etiopských káv. Tradičně organické pěstování zde pokračuje, nyní s novými varietami kávovníků.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Etiopie – Sidama, Mirado Grade 3 Balení 500g

Cena za Etiopie – Sidama, Mirado Grade 3 Balení 500g je 560 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Etiopie – Sidama, Mirado Grade 3 Balení 500g dozvědět více informací?

Ano můžete. Etiopie – Sidama, Mirado Grade 3 Balení 500g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 4604-2806.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Zrnková káva na espresso - Zrnková káva na espresso - chuťový zážitek plný intenzity a aroma. Ponořte se do světa kávy s nejlepšími zrnky z celého světa a užijte si dokonalou kávovou chuť v každé šálku. Vyberte si z naší široké nabídky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek z kávy. Podobné produkty: Tanzánie – Blackburn Estate Balení 1kg, Kolumbie – La Serrania bezkofeinová káva Balení 125g, Brazílie Diamond Cooxupé Balení 250g, Pražení Klasické espresso – pražení potlačující aciditu, Espresso směs 90/10 Balení 500g