Eureka filling funnel 57–58,35mm s výkrojem černý

1 090 

Katalogové číslo: 5293 Kategorie:
Značka: Eureka

Popis

S precizním trychtýřem na filtr od renomované značky Eureka skončí všechna namletá káva přesně tam, kde má – v páce. Jedná se o efektivní způsob, jak docílit minimálních ztrát a udržet kávový koutek dokonale čistý.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Eureka filling funnel 57–58,35mm s výkrojem černý

Cena za Eureka filling funnel 57–58,35mm s výkrojem černý je 1090 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Eureka filling funnel 57–58,35mm s výkrojem černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Eureka filling funnel 57–58,35mm s výkrojem černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5293.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější dosing funnel - Dosing funnel je praktický pomocník pro všechny kávovary, který vám usnadní dávkování mleté kávy přesně podle vašich představ. S dosing funnel si už nikdy nebudete muset lámat hlavu, jestli máte správné množství kávy, a vaše káva bude vždy dokonale dávkovaná a připravená k okamžitému nálevu. Vyberte si ten nejlepší dosing… Podobné produkty: Motta dosing funnel 40 mm, Filling funnel 58 mm stříbrný, Barista Hustle the Ring, Eureka dávkovací kelímek, 80g, nerez