Filling funnel černý 53 mm

690 

Katalogové číslo: 5110 Kategorie:

Popis

Plnící násypka v černé barvě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filling funnel černý 53 mm

Cena za Filling funnel černý 53 mm je 690 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Filling funnel černý 53 mm dozvědět více informací?

Ano můžete. Filling funnel černý 53 mm – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5110.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Nejoblíbenější dosing funnel - Dosing funnel je praktický pomocník pro všechny kávovary, který vám usnadní dávkování mleté kávy přesně podle vašich představ. S dosing funnel si už nikdy nebudete muset lámat hlavu, jestli máte správné množství kávy, a vaše káva bude vždy dokonale dávkovaná a připravená k okamžitému nálevu. Vyberte si ten nejlepší dosing… Podobné produkty: Rhino Espresso Dosing Funnel 58 mm, Filling funnel 58 mm černý, Filling funnel 53 mm stříbrný, Motta dosing funnel 40 mm