Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý

1 190 

Katalogové číslo: 5232 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Termohrnek Fellow Carter Move je ideálním cestovním parťákem pro váš každodenní kávový rituál. Díky spolehlivému uzávěru nepřijde ani kapka nazmar a keramický vnitřek zajistí dokonalou a přesnou chuť vaší výběrové kávy. V tomto elegantním černém provedení je navíc téměř jisté, že bude ladit k vašemu outfitu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý

Cena za Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý je 1190 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5232.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: Fellow Carter Move Mug Gray 473 ml šedý, KeepCup Thermal Latte M 340 ml, Frank Green Ceramic Blushed 295 ml, Frank Green Ceramic Neon Pink 295 ml