Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Gray 355 ml šedý

1 090 

Katalogové číslo: 5234 Kategorie:
Značka: Fellow

Popis

Termohrnek Fellow Carter Move je ideálním cestovním parťákem pro váš každodenní kávový rituál. Díky spolehlivému uzávěru nepřijde ani kapka nazmar a keramický vnitřek zajistí dokonalou a přesnou chuť vaší výběrové kávy. V tomto elegantním šedém provedení je navíc téměř jisté, že bude ladit k vašemu outfitu.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Gray 355 ml šedý

Cena za Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Gray 355 ml šedý je 1090 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Gray 355 ml šedý dozvědět více informací?

Ano můžete. Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Gray 355 ml šedý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5234.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: KeepCup Thermal Sweetbay M 340 ml, Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid White 355 ml bílý, Fellow Carter Everywhere Mug Cargo Green 473 ml zelený, MiiR Tumbler White 240 ml