KeepCup Thermal Alder M 340 ml

706 

Katalogové číslo: 637 Kategorie:
Značka: KeepCup

Popis

První ekologický znovu použitelný, barista friendly hrnek na světě. Tento vínový KeepCup z nerezu udrží váš nápoj o objemu až 340 ml déle teplý a můžete si jej tak vychutnat na cestách.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KeepCup Thermal Alder M 340 ml

Cena za KeepCup Thermal Alder M 340 ml je 706 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KeepCup Thermal Alder M 340 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. KeepCup Thermal Alder M 340 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 637.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: Frank Green Ceramic Silver White 295 ml, Frank Green Ceramic Blushed 475 ml, KeepCup Thermal Daybreak XS 177 ml, Frank Green Ceramic Gold White 295 ml