KeepCup Thermal Alder M 340 ml

706 

Katalogové číslo: 637 Kategorie:
Značka: KeepCup

Popis

První ekologický znovu použitelný, barista friendly hrnek na světě. Tento vínový KeepCup z nerezu udrží váš nápoj o objemu až 340 ml déle teplý a můžete si jej tak vychutnat na cestách.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí KeepCup Thermal Alder M 340 ml

Cena za KeepCup Thermal Alder M 340 ml je 706 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních výrobků, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané, aby byly vždy vynikající kvality. Náš tým je složen z odborníků, kteří vám rádi poradí a pomohou vám najít to, co hledáte. S výrobky si můžete být jisti, že si přinesete do života opravdovou radost. Objednejte si ještě dnes a nechte se unášet vůní a chutí vašeho oblíbeného nápoje.

2️⃣ Mohu se o KeepCup Thermal Alder M 340 ml dozvědět více informací?

Ano můžete. KeepCup Thermal Alder M 340 ml – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 637.

Kde produkt najdete a jaké má alternativy?

Termo hrnky na kávu - Přinášíme ti nejlepší termo hrnky na kávu, které udrží tvůj nápoj teplý až do posledního doušku. S námi si užiješ každou kávu jako v kavárně, ať už jsi doma, v práci nebo na cestách. Vyber si svůj oblíbený design a užij si kávu v plné své chuti! Podobné produkty: Frank Green Original Harbor Mist 340 ml, Miir Tumbler Thousand Hills 350 ml růžový, Fellow Carter Move Mug 360 Sip Lid Black 473 ml černý, MiiR Wide Mouth Bottle Thousand Hills 590 ml